دبیرخانه سوگواره هنری ارتش حسین علیه السلام

اولین سوگواره آثار ادبی، هنری و رسانه‌ای ارتش حسین علیه السلام

دبیرخانه سوگواره هنری ارتش حسین علیه السلام

اولین سوگواره آثار ادبی، هنری و رسانه‌ای ارتش حسین علیه السلام

داوری و جوایز سوگواره ارتش حسین

يكشنبه, ۲۴ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۲۰ ق.ظ

این سوگواره نیز مانند هر فراخوانی به صورت مسابقه و رقابت برگزار میگردد تا علاقه مندان در این آزمون خود را با سنجه های یک رقابت معتبر بسنجند و پیشرفت دهند.

یعنی رقابت بهانه ای است برای به دام انداختن اراده های مستحکم در رسیدن به مقصود و پیونددادن آنها با رفاقت هایی از جنس #ارتش_حسین علیه السلام، و قطعا این سوگواره برای کسانی که به این ارتش میپیوندند ابتدای یک مسیر جذاب است.

در میان این بهانه ها،‌جوایز مادی و معنوی وجود دارد که شیفته های خود را دارد.

شش کمک هزینه سفر به عتبات عالیات

به همراه لوح تقدیر و تندیس سوگواره طی گذشتن از مراحل داوری در مراسم اختتامیه تقدیم آثار برتر خواهد شد و همچنین آثار برگزیده نیز جهت اکران شهری و نمایشگاهی مورد استفاده دبیرخانه سوگواره هنری #ارتش_حسین علیه السلام قرار خواهد گرفت.

 

در داوری ما طی دو مرحله عمل خواهیم نمود، در مرحله نخست آثاری که حد نصاب امتیازات را بدست آورده باشند توسط هیئت انتخاب دبیرخانه به مرحله داوری راه پیدا می کنند، که تمامیِ این آثار از تقدیر ویژه ی سوگواره بهره مند خواهند بود و در ادامه از میان آثار راه یافته به مرحله داوری، شش اثر برتر به انتخاب داوران از میان مجموع قالب ها انتخاب و به عنوان برگزیدگان نهایی مورد تقدیر و اعطای جوایز قرار خواهند گرفت.

 

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان

  • دبیرخانه سوگواره هنری ارتش حسین علیه السلام

ارتش حسین

جوایز

داوری

سوگواره

شش کمک هزینه

عتبات عالیات

شرکت در سوگواره